KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13767360
nr 1376 7360
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Blyerts, Kust. Signerad, daterad 1916. Motivet: 24x49 cm, yttermått inklusive ram: 40x67 cm
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:50:16
31/1 01:59:12
1/2 15:01:08